top of page

JAKÝ SOFTWARE POUŽÍVÁME?

Mapový portál GObec

GObec je moderní, plně internetová mapová aplikace, speciálně vyvinutá pro použití v městěch a obcích.

 

Naše společnost spolupracuje na distribuci a vývoji mapového portálu GObec. Pro zákazníky zajišťujeme komplexní datový servis včetně pravidelných školení a správy a údržby dat.

Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Gobec.JPG
qgia.JPG

QGIS je svobodný a multiplatformní geografický informační systém (GIS), který umožňuje zejména prohlížení, tvorbu a editaci rastrových a vektorových geodat, zpracování GPS dat a tvorbu mapových výstupů.

Aplikace Qgis

NAŠE SLUŽBY

PASPORTY

SPRÁVA DAT

Není pasport jako pasport. Díky kvalitně provedenému pasportu získáte nejen ze zákona daný dokument, ale i vynikající nástroj pro snadnou orientaci ve vaší obci.

 

Budete mít veškerý přehled o místních komunikacích, dokážete spočítat náklady na jejich údržbu a navíc obdržíte důležitý podklad pro získání dotací.

Po zpracování pasportu je nutné udržet data aktuální, protože v případě  práce s neaktuálními daty, není možné efektivně plánovat ani udržovat technickou infrastrukturu ve správné kondici.

 

V rámci naší služby správy dat vám zajistíme pravidelný servis a údržbu vašich dat. Přijedeme do vaší obce a pasporty zaktualizujeme fyzickou prohlídkou. Navíc díky tomuto pravidelnému servisu získáte přehled o historii jednotlivých prvků pasportu a nemusíte se starat ani o doplnění nových prvků do vašeho stávajícího pasportu.

POMŮŽEME VÁM

SE SPRÁVOU VAŠÍ OBCE 

Jsme česká konzultační a geodetická firma s několikaletou praxí, která pomáhá již stovkám obcí s konzultacemi, školeními a vypracováním pasportů.

bottom of page