top of page

NAŠE SLUŽBY

PASPORTY

ŠKOLENÍ A

KONZULTACE

SPRÁVA DAT

Není pasport jako pasport. Díky kvalitně provedenému pasportu získáte nejen ze zákona daný dokument, ale i vynikající nástroj pro snadnou orientaci ve vaší obci.

 

Budete mít veškerý přehled o místních komunikacích, dokážete spočítat náklady na jejich údržbu a navíc obdržíte důležitý podklad pro získání dotací.

Naučíme vás efektivně ovládat svůj GIS. Seznámíme vás tedy se základními funkcemi. Pomůžeme vám vložit základní data do mapové portálu, které máte k dispozici a nebo vám pomůžeme  vložit vaše pasportizační data.

Vaší obci můžeme také poskytnout odborný dozor v rámci tvorby pasportizačních dat a zaškolení vašeho pracovníka přímo v terénu.

Po zpracování pasportu je nutné udržet data aktuální, protože v případě  práce s neaktuálními daty, není možné efektivně plánovat ani udržovat technickou infrastrukturu ve správné kondici.

 

V rámci naší služby správy dat vám zajistíme pravidelný servis a údržbu vašich dat. Přijedeme do vaší obce a pasporty zaktualizujeme fyzickou prohlídkou. Navíc díky tomuto pravidelnému servisu získáte přehled o historii jednotlivých prvků pasportu a nemusíte se starat ani o doplnění nových prvků do vašeho stávajícího pasportu.

POMŮŽEME VÁM

SE SPRÁVOU VAŠÍ OBCE 

Jsme česká konzultační a geodetická firma s několikaletou praxí, která pomáhá již stovkám obcí s konzultacemi, školeními a vypracováním pasportů.

JAKÝ SOFTWARE POUŽÍVÁME?

Mapový portál GObec

GObec je moderní, plně internetová mapová aplikace, speciálně vyvinutá pro použití v městěch a obcích.

 

Máte verzi pro veřejnost a zabezpečený projekt s neomezeným počtem přihlašovacích účtů a nastavenými právy k vrstvám, funkcím a modulům.

Gobec.JPG
bottom of page